تلفن : 02644383617
ایمیل: [email protected]

ساخت قطعات و تجهیزات پالایشگاهی ، نفت و گاز

ساخت قطعات و تجهیزات پالایشگاهی ، نفت و گاز

ساخت قطعات پالایشگاهی توسط شرکت های داخلی به دلیل کاربرد فراوان این قطعات در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی کشور علاوه بر صرفه جویی اقتصادی باعث پیشرفت سازندگان داخلی و تامین قطعات نفت و گاز در داخل کشور می شود

اما حساسیت های موجود برای رعایت استاندارد های مختلف ، ارائه بالاترین میزان کیفیت ، توانایی رقابت با سازندگان مطرح خارجی و همچنین قیمت مناسب باعث شده که هر مجموعه ای توانایی حضور در بازار تجهیزات پالایشگاهی و ارائه خدمات به فعالان صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی را نداشته باشد.

در مجموعه صانع باتوجه به تجربیات مدیران ، تخصص پرسنل و بروز بودن دستگاه ها ، فعالیت های ساخت تجهیزات نفت و پتروشیمی با کیفیتی درخور رقابت با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی ارائه میشود.

از آنجایی که ما در مجموعه صانع ، اعتقاد راسخ به ارائه بالاترین کیفیت در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت را داریم ، توانسته ایم همکاری های خوبی را با شرکت های فعال صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی در تولید و ساخت قطعات پالایشگاهی داشته باشیم.

شرکت تراش دقیق فلزات صانع این افتخار را دارد تا با ساخت قطعاتی نظیر رتورهای پالایشگاهی – پمپ روغن – انواع شفت – انواع پروانه – انواع چرخ دندانه – استافینگ باکس – یاتاقان بابیتی  – وَلو – پلاگ کنترل وَلو- شفت اسلیو- سیل رینگ – گلند اسلیو – ژورنال بیرینگ – پوسته گیربکس شیر پروانه ای و دیگر قطعات صنایع نفتی ، نیاز شرکت‌های پالایشگاهی را برطرف سازد و با نمونه‌های وارداتی آن‌ها از نظر کیفی و اقتصادی رقابت کند.

صانع خود را محدود به سرویس دهی در ساخت محصولات گفته شده نمیداند و این آمادگی از طرف مجموعه متخصص و متعهد صانع وجود دارد که درصورت نیاز شما هرگونه ساخت قطعات صنایع پالایشگاهی را با بالاترین کیفیت برای مشتریانمان انجام دهیم.

گالری تصاویر برخی از نمونه کارهای شرکت تراش دقیق فلزات صانع

شرکت تراش دقیق فلزات صانع افتخار این را دارد که در دسته بندی های مختلفی سابقه همکاری با بخش های دولتی و خصوصی را داشته است.در این صفحه نمونه کارهایی محدود ، از فعالیت مجموعه صانع در حوزه ساخت قطعات و تجهیزات پالایشگاهی ، نفت و گاز را مشاهده میفرمایید.

فرم درخواست مشاوره / ارسال سفارش

شرکت صانع خود را مفتخر به پاسخگویی در هر مرحله ای میداند.مهم نیست که شما سابقه همکاری با صانع را دارید ، یا درحال جستجو برای پیدا کردن بهترین گزینه ممکن هستید.درصورتی که نیاز به برقراری ارتباط چه از باب مشاوره و چه سفارش ساخت قطعات و تجهیزات پالایشگاهی ، نفت و گاز هستید ، میتوانید با تکمیل فرم زیر و ارسال آن به کارشناسان صانع ، با ما در ارتباط باشید.درصورت نیاز بعد از بررسی فرم ارسالی شما ، از طرف شرکت با تماس خواهیم گرفت.

فرم ساخت قطعات و تجهیزات پالایشگاهی ، نفت و گاز

1 مشخصات تماس
2 اطلاعات محصول