تلفن : 02644383617
ایمیل: info@tdfsane.com

ساخت قطعات ماشین آلات صنایع غذایی

ساخت قطعات ماشین آلات صنایع غذایی

طبق آمار های جهانی میانگین مصرف سرانه ی مواد غذایی در ایران از میاگین جهانی بسیار بالاتر است. به عنوان مثال ایرانی ها در نوشیدن نوشابه نیز با اقتدار در صدر ایستاده اند. مصرف سرانه نوشابه در کشور ما ۴۲ لیتر است، درحالی که مردم جهان ۱۰ لیتر نوشابه در سال مصرف می کنند.
این میزان مصرف ایجاب می کند تا شرکت های صنایع غذایی به ویژه صنعت نوشابه سازی و شرکت های تولید فرآورده های لبنی نیازمند به روز رسانی و تعمیر و نگهداری خط تولید های خود باشند با توجه به این نیاز و در راستای حمایت از تولیدکنندگان ایرانی ، شرکت صانع بخش عمده از فعالیت خود را در ساخت قطعات ماشین آلات صنایع غذایی گذاشته تا بتواند با کیفیتی مثال زدنی به فعالان این عرصه کمک کند.
شرکت تراش دقیق فلزات صانع در این مدت توانسته قطعاتی نظیر ؛ فیلینگ تیوپ – هیتینگ – سیلینگ – انواع ولو‌های استیل – نگهدارنده پریفورم – ساپورت چاک دربند – شفت اکسل – چرخ دنده کانوایر – انواع جک فیلر نوشابه – انواع شیرهای پر کن نوشابه – انواع ستاره های تقسیم بطری و دیگر قطعات مورد نیاز این صنعت را تولید نموده و نیاز شرکت های صنایع غذایی را برطرف سازد.
ما در زمینه ساخت قطعات ماشین آلات صنایع غذایی ، تجربه همکاری با برند های بزرگی را داریم که در این مدت با رضایت کامل نسبت به ادامه همکاری با شرکت تراش صانع همکاری اقدام نموده اند.
این همکاری بخصوص در حوزه ساخت قطعات ماشین آلات نوشابه سازی بیشتر خود را نمایان میکند.در مدت فعالیت مجموعه تراش دقیق فلزات صانع ، شرکت های بسیاری برای داشتن بالاترین کیفیت اقدام به سفارش ساخت قطعات ماشین آلات نوشابه سازی به مجموعه صانع کرده اند.
تراش قطعات صنایع غذایی با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز این صنعت در مجموعه صانع انجام میشود.

گالری تصاویر برخی از نمونه کارهای شرکت تراش دقیق فلزات صانع

شرکت تراش دقیق فلزات صانع افتخار این را دارد که در دسته بندی های مختلفی سابقه همکاری با بخش های دولتی و خصوصی را داشته است.در این صفحه نمونه کارهایی محدود ، از فعالیت مجموعه صانع در حوزه ساخت قطعات ماشین آلات صنایع غذایی را مشاهده میفرمایید.

فرم درخواست مشاوره / ارسال سفارش

شرکت صانع خود را مفتخر به پاسخگویی در هر مرحله ای میداند.مهم نیست که شما سابقه همکاری با صانع را دارید ، یا درحال جستجو برای پیدا کردن بهترین گزینه ممکن هستید.درصورتی که نیاز به برقراری ارتباط چه از باب مشاوره و چه سفارش ساخت قطعات ماشین آلات صنایع غذایی هستید ، میتوانید با تکمیل فرم زیر و ارسال آن به کارشناسان صانع ، با ما در ارتباط باشید.درصورت نیاز بعد از بررسی فرم ارسالی شما ، از طرف شرکت با تماس خواهیم گرفت.

فرم ساخت قطعات ماشین آلات صنایع غذایی

1 مشخصات تماس
2 اطلاعات محصول