تلفن : 02644383617
ایمیل: info@tdfsane.com

ساخت قطعات صنایع شیشه سازی

ساخت قطعات صنایع شیشه سازی

 

صنعت شیشه سازی در ایران قدمتی ۲۰۰۰ ساله دارد که از دیرباز تا امروز موارد استفاده زیادی در کاربرد دیداری ، نمایشی ، مکانیکی ، عایق صدا و … داشته است. طبیعتا صنعت شیشه سازی از قدیم تا امروز تفاوت زیادی کرده و دارای پیچیدگی هایی شده است که این صنعت را نیازمند خط تولید های نوین کرده است.

شرکت صانع با شناسایی نیازهای این بخش از صنعت ، مدت های بسیار زیادی است که خدماتی را در این حوزه به فعالان این حوزه ارائه میکند.

ساخت قطعات صنایع شیشه سازی ، که کاری با ظرافت و حساسیت بالاست برای هر مجموعه قطعه سازی ، یک چالش بزرگ محسوب میشود اما با توجه به بروز بودن دستگاه ها ، تجربه مدیران و تخصص پرسنل صانع ، تمامی خدمات ساخت قطعات صنایع شیشه سازی با کیفیتی مثال زدنی در این مجموعه ارائه میشود.

دقت ، سرعت و تعهد سه شعار اصلی مجموعه بزرگ صانع است که همیشه سرلوحه فعالیت های این مجموعه بوده و همه اعضا و اجزاء شرکت صانع خود را ملزم به رعایت آن میدانند.

شرکت صانع افتخار خود میداند که خود را عضوی از مجموعه صنعت کشور میداند و برای کمک به همکاران خود در هر دسته ای ، نهایت تلاش و کوشش خود را انجام داده و سعی دارد باتوجه به شرایط بازار ، در ساخت قطعات صنایع شیشه سازی ، محصولی باکیفیت و کم هزینه را تقدیم مشتریان نماید تا آنها بتوانند براحتی با بزرگترین شرکت های دنیا رقابت نمایند.

شرکت تراش دقیق فلزات صانع در طول سال های فعالیت خود با ساخت قطعاتی نظیر ؛ بادکن قالب کامل – بلوک شیر برقی – جک استاکر – نگهدارنده تیغه قیچی SG – نگهدارنده تیغه قیچی DG – پوسته بازوی بادکن قالب – چرخ دنده برنزی گیربکس – گیربکس هد گیجر – بالشتک کوزه ای و بسیاری قطعات دیگر توانسته خدمت بزرگی به صنعت شیشه سازی کشور کند.

اما صانع همیشه خود را ملزم به ارائه باکیفیت ترین نوع خدمات میداند و همیشه آماده همکاری با مجموعه های فعال ، در زمینه ساخت قطعات شیشه سازی میباشد.

گالری تصاویر برخی از نمونه کارهای شرکت تراش دقیق فلزات صانع

شرکت تراش دقیق فلزات صانع افتخار این را دارد که در دسته بندی های مختلفی سابقه همکاری با بخش های دولتی و خصوصی را داشته است.در این صفحه نمونه کارهایی محدود ، از فعالیت مجموعه صانع در حوزه ساخت قطعات صنایع شیشه سازی را مشاهده میفرمایید.

فرم درخواست مشاوره / ارسال سفارش

شرکت صانع خود را مفتخر به پاسخگویی در هر مرحله ای میداند.مهم نیست که شما سابقه همکاری با صانع را دارید ، یا درحال جستجو برای پیدا کردن بهترین گزینه ممکن هستید.درصورتی که نیاز به برقراری ارتباط چه از باب مشاوره و چه سفارش ساخت قطعات صنایع شیشه سازی هستید ، میتوانید با تکمیل فرم زیر و ارسال آن به کارشناسان صانع ، با ما در ارتباط باشید.درصورت نیاز بعد از بررسی فرم ارسالی شما ، از طرف شرکت با تماس خواهیم گرفت.

فرم ساخت قطعات صنایع شیشه سازی

1 مشخصات تماس
2 اطلاعات محصول