تلفن : 02644383617
ایمیل: info@tdfsane.com

ساخت قطعات ماشین آلات صنایع خودروسازی

ساخت قطعات ماشین آلات صنایع خودروسازی

صنایع خودروسازی، شامل تمام بخش‌های طراحی، توسعه، تولید، بازار و فروش لوازم نقلیه موتوری است. مجموعه شرکت‌ها و کارخانجاتی که در طراحی، ساخت، بازاریابی و فروش وسایل نقلیه موتوری دخیل هستند، بخشی از این صنعت هستند.

در صنعت خودروسازی ، داشتن قطعات باکیفیت میتواند باعث بهره وری بیشتر خودرو های ساخته شده شود و از آنجایی که ما نیز خود را درقبال مردم کشورمان مسئول میدانیم و همیشه علاقه داریم که ایرانی ، از بهترین ها استفاده کند ، سعی کرده ایم که کیفیت خود را در بالاترین حد ممکن حفظ نماییم تا خروجی ما در ساخت قطعات خودرو ، منجر به تولید خودرو هایی با بالاترین بهره وری باشند.

در ساخت قطعات ماشین آلات صنایع خودروسازی ، دقت در ساخت قطعات صنعتی بسیار مهم میباشد.همانطوری که قطعا میدانید ، در یک وسیله ای مانند خودرو که از قطعات بسیار زیادی ساخته شده است ، جزء به جزء قطعات باید کار خود را به بهترین نحو انجام دهند تا جان و سلامت سرنشینان با مخاطرات احتمالی مواجه نگردد.

از همین روی ، شرکت قطعه سازی صانع نظارت بیشتر در ساخت قطعات این حوزه دارد و افتخار میکنیم که در سالها همکاری با مجموعه های بزرگ خودروسازی کشور در زمینه ساخت قطعات ماشین آلات خودروسازی مانند شرکت سایپا ، برای قطعات تولیدی ما کوچک ترین مشکلی گزارش نشده است.

این دقت و کیفیت تنها با در اختیار داشتن طراحان حرفه ای ، پرسنل کارآمد ، مدیریتی قوی درکنار استفاده از بروزترین ابزار روز ساخت قطعات ماشین آلات صنایع خودروسازی امکان پذیر میباشد.

صانع برای دستیابی به بالاترین کیفیت در ارائه خدمات ساخت قطعات ماشین آلات صنایع خودروسازی ، سعی دارد تا همیشه خود را بروز نگه دارد و با تکنولوژی روز حرکت کند.

تجربه صانع در همکاری با برند های بزرگ خودروسازی مانند شرکت سایپا ، باعث شده تا دید مناسبی از حضور در این صنعت داشته باشد و بتواند کمک شایان توجهی به شرکت های فعال در این حوزه داشته باشد.

شرکت تراش دقیق فلزات صانع با دانش و تجربه ای که در این زمینه دارد توانسته نیاز خط تولید شرکت های خودرو سازی بزرگ کشور مانند سایپا را تامین نموده و قطعاتی نظیر؛ قطعات ابزار آلات بادی اطلس – کلمپ آداپتور – انواع نازل سیلرزنی – نازل ایجاد خلاء – بلوک تقسیم اتصال – آداپتور شارژ روغن ترمز – ماژول کلمپ آداپتور روغن ترمز – انواع زنجیر کانوایر و دیگر قطعات مورد نیاز صنعت خودرو سازی را تولید و در اختیار شرکت های خودرو سازی قرار دهد.

گالری تصاویر برخی از نمونه کارهای شرکت تراش دقیق فلزات صانع

شرکت تراش دقیق فلزات صانع افتخار این را دارد که در دسته بندی های مختلفی سابقه همکاری با بخش های دولتی و خصوصی را داشته است.در این صفحه نمونه کارهایی محدود ، از فعالیت مجموعه صانع در حوزه ساخت قطعات ماشین آلات صنایع خودروسازی را مشاهده میفرمایید.

فرم درخواست مشاوره / ارسال سفارش

شرکت صانع خود را مفتخر به پاسخگویی در هر مرحله ای میداند.مهم نیست که شما سابقه همکاری با صانع را دارید ، یا درحال جستجو برای پیدا کردن بهترین گزینه ممکن هستید.درصورتی که نیاز به برقراری ارتباط چه از باب مشاوره و چه س ارتباط چه از باب مشاوره و چه سفارش ساخت قطعات ماشین آلات صنایع خودروسازی هستید ، میتوانید با تکمیل فرم زیر و ارسال آن به کارشناسان صانع ، با ما در ارتباط باشید.درصورت نیاز بعد از بررسی فرم ارسالی شما ، از طرف شرکتفارش ساخت قطعات و تجهیزات پالایشگاهی ، نفت و گاز هستید ، میتوانید با تکمیل فرم زیر و ارسال آن به کارشناسان صانع ، با ما در ارتباط باشید.درصورت نیاز بعد از بررسی فرم ارسالی شما ، از طرف شرکت با تماس خواهیم گرفت.

فرم ساخت قطعات ماشین آلات صنایع خودروسازی

1 مشخصات تماس
2 اطلاعات محصول